خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کاشان ظرفیت مدیریت خبرگزاری سراسری را دارد

  عباسعلی منصوری در دفتر کاشان نیوز

  کاشان ظرفیت مدیریت خبرگزاری سراسری را دارد

  کاشان نیوز: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با حضور در دفتر تحریریه پایگاه خبری کاشان نیوز آغاز پنجمین سال تاسیس این پایگاه را تبریک گفت.

  عباسعلی منصوری در آغاز این دیدار عملکرد کاشان نیوز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بنده در خبرگزاری‌های مطرح و بزرگی رفته‌ام. پتانسیل برخی از خبرگزاری‌ها و سایت‌های مطرح کشور از کاشان نیوز کمتر است.

  منصوری <a href=در دفتر کاشان نیوز (۲)" width="478" height="302" />

   

  وی افزود: باید به این فکر کرد که چگونه می‌شود در کاشان یک روزنامه داشت و یا این‌که چطور می‌شود از این ظرفیت کاشان نیوز در سطح کشور بهره برد.

  منصوری تاکید کرد: باید این کمبودی که وجود دارد را بپذیریم و هرکسی سهم خود و کم‌کاری خود را بپذیرد و برای رفع آن تلاش کنیم. بنده اگر زودتر به این‌جا می‌آمدم شاید شرایط دیگری رقم می‌خورد. البته یکی از مشکلاتی که من داشتم این بود که خانواده سرمایه‌داری نداشتم والا با این‌گونه پشتوانه‌ها می‌توانستم هزینه یک روزنامه را پرداخت کنم.

  نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پاسخ به این سوال که چرا از سرمایه‌دارهای حوزه انتخابیه استفاده نکردید گفت: اگر این کار را انجام می‌دادم، احتمال اینکه توقعاتی برای طی کردن یک فرایند غیرقانونی ایجاد شود وجود داشت و این همان چیزی است که همه ما برای رفع آن از جامعه تلاش می‌کنیم.


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کاشان ,نیوز ,منصوری ,کاشان نیوز ,مردم کاشان ,نماینده مردم ,عباسعلی منصوری ,
  کاشان ظرفیت مدیریت خبرگزاری سراسری را دارد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر